خدمات مازراتی ، از تحویل درب کارخانه تا دوره های رانندگی


مجموعه خدماتی را که در اختیار مشتریان مازراتی قرار می گیرد، کشف نمائید.

مازراتی بدلیل منحصر بفرد بودن خودروهای خود در سراسر جهان و شور و شوقي كه با آن ساخته مي شوند مورد توجه می باشند. این توجه و شور و شوق در خدماتی که شرکت Modenese از لحظه تحویل گیری خودرو به مالکین ارائه می دهد تا دوره های رانندگی Master Maserati که رانندگان خبره در آن سررشته امور را بدست می گیرند، مشاهده می گردد.
 

تحویل درب کارخانه و تور كارخانه

تحویل گیری مازراتی باید بصورت یک برنامه ویژه صورت گیرد و به همین دلیل ما ترتیبی اتخاذ می کنیم که خودروی جدید شما در مقر مرکزی مشهور مازراتی واقع در خيابان Ciro Menotti در مودنا Modena، ایتالیا تحویل شود. علاوه بر آن گشت و گذار در مسیر خط تولید برای شما برنامه ريز می شود تا بتوانید از نزدیک نحوه ساخت مازراتی را ببینید و با صنعتگران و متخصصانی که مازراتی شما را ساخته اند، ملاقات کنید.
 

گارانتي و خدمات جاده اي

مازراتی پس از فروش یک خودرو ارائه خدمات خود را متوقف نمی کند: مازراتی یک گاراتني محدود 4 ساله يا 50.000 مایلی ویژه خودروهای جدید و یک طرح کمک های جاده ای 24 ساعته عرضه می کند، جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به نمایندگی مجاز مازراتی در کشور خود مراجعه کنید.
 

برنامه پیش تملک Trident Discoveries

برنامه پیش تملک انحصاری Trident Discoreries فقط برای آندسته از خودروهای مازراتی می باشد که به بهترین وجه ممکن مورد استفاده قرار گرفته باشند و یک گاراتي یکساله فوق العاده ارائه می دهد. کلیه خودروهائی که در این برنامه قرار دارند توسط تکنیسن های مازراتی تحت یک معاینه کامل نیز قرار گرفته اند.
 

تجربه مازراتی

برنامه تجربه مازراتی امکان شناسائی دنیای مازراتی در ایتالیا و نیز شناسائی مودنا Modena و کارهای مهندسین هنری موجود در آن، تاریخچه آن و شناسائی با غذاهای آنرا فراهم می سازد. این تجربه را میتوان بصورت برنامه ریزی شده کسب نمود و شامل یک گشت برنامه ریزی شده در شهر موزه خودروها و موتورسیکلت های کلاسیک پانینی Panini و یا موزه استانگولینی Stanguellini می باشد. شرکت کنندگان می توانند از محل تولد سرکه بالزامیك Balsamic Vinegar بازدید کنند، سركه هاي منطقه را بچشند یا اینکه در باشگاه گلف اند کانتری در مودنا گشت بزنند.

دیدارها را می توان از طریق ورود به سایت مازراتی به آدرس:Maseratiexperience@maserati.com برنامه ریزی کرد..
 

سيستم و برنامه طراحي خودروي سفارشي

جهت بررسی در خصوص روش های تقریباً نامحدودی که برای منطبق نمودن مازراتی گرنتوریزمو با سلیقه های شخصی می توان از آنها استفاده کرد، مازراتی یک سیستم ابتکاری و منحصر بفرد طراحي و سفارش خودرو تهیه کرده است . برای دسترسی به آن به آدرس : www.configurator.maserati.com مراجعه فرمائید. در اینجا شما می توانید با شخصی کردن خودروی گرنتورزیمو مازراتی به بیش از هشت میلیون روش طرح آنرا اجرا کنید و سپس آنرا تدوین کنید و سپس این تغییرات و اصلاحات را از زوایای مختلف بررسی کنید.سيستم و برنامه طراحي خودروي سفارشي
 

دوره های رانندگی مستر مازراتی

دوره های رانندگی مستر مازراتی Master Maserati به صاحبان خودرو ( و همچنین کلیه کسانی که مایل به شناسائی این مارک باشد) این فرصت را می دهد تا بیشترین اطلاعات را در مورد خودروی خود کسب نموده و ایمنی خود را به هنگام رانندگی افزایش دهند. کلیه مربیان، رانندگان حرفه ای هستند و دورها در مسیر مخصوص برگزار می شوند. این تجربه ای فراموش نشدنی در پشت فرمان مازراتی می باشد که طی آن شما فنون رانندگی مطلوب و تکنیک های رانندگی ایمن را فرا خواهید گرفت.

دوره ها در Varona de belegari ، نزدیک پارما، ایتالیا برگزار می شوند. این مسیر از نظر فنی جذاب می باشد و دارای تسهیلاتی برای آموزش مهارتهای رانندگی تحت نظارت راننده سابق فرمول 1، ایوان چپلی Ivan Capelli است. ایشان توسط یک تیم توانمند شامل مربیان حرفه ای رانندگی پشتیبانی می شود. اولین نوع اين دوره ها Master GT Maserati است که یک دوره 2 روزه با صرف اوقات طولانی در پشت فرمان اتومبیل می باشد. بدنبال این دوره می توان از دوره Master Maserati Racing نام برد که یک دوره یک روزه است و شامل رانندگی با خودروی مسابقه ای تروفئو Trofeo مازراتی است. جهت اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره ها با آدرس : Mastermaserati@maserati.com مکاتبه نمائید. .
 

باشگاه مازراتی

مالکین مازراتی از هر دوره ای که باشند می توانند در یک سری برنامه های ویژه که منحصراً برای اعضای باشگاه مازراتی برگزار می شود، شرکت کنند.

این انجمن گذشته، حال و آینده مازراتی را با یکدیگر می پیوندد و توسط شخصیت های برجسته مازراتی مانند رئیس ، ماریا ترزا دو فیلیپی ، که در تبدیل مازراتی به این شرکت افسانه ای امروزی نقش محوری داشت، اداره می شود. دوفیلیپی نخستین زنی بود که در مسابقات فرمول 1 با خودروی مازراتی 250F شرکت کرد.

پیوستن به باشگاه آسان است. جهت اطلاعات بیشتر به بخش مربوطه در وب سایت مراجعه کنید.
 

مجموعه مازراتی

محصولات منحصر بفرد مجموعه مازراتی، این تجهیزاتی که شما را به بخثی از جهانی که همه چیز در سطح درخشندگی می باشد، هدایت می کند. بنائی که از نمایشگاه مازراتی در شماره 410 خیابان پارك در شهر نیویورک و انبار مازراتی در کارخانه مازراتی واقع در مودنا Modena، ایتالیا به شماره 2080-593-212 شروع شده و تا ارائه سفارشی بوسیله تلفن یا ای میل ادامه می یابد.