مازراتی گرنتوريزمو: ابتکاری و در عین حال وفادار به سنت


یک کوپه استثنائی که ترکیبی از یک کوپه استثنائی که قدرت و زیبائی سبک و طراحی را با فضائی برای چهار نفر سرنشین ارائه می دهد
Maserati GranTurismo

یک کوپه استثنائی که ترکیبی از یک کوپه استثنائی که قدرت و زیبائی سبک و طراحی را با فضائی برای چهار نفر سرنشین ارائه می دهد. مازراتی گرنتوريزمو یکی از آثار استعداد درخشان پینین فارینا Pinin Farina در حیطه طراحی است یک کوپه مدرن دو درب با ظرفیت چهار سرنشین که سنت مازراتی در خصوص تلفیق سبک و عملکرد را ادامه می دهد. مازراتی گرنتوريزمو تنها کوپه مدرنی می باشد که عملاً بیش از آنچه را که ظاهر زیبای آن گویای آن می باشد ارائه می دهد. این جدیدترین اثر Pininfarina باید دقیقاً پس از رونمائی خود، عظمت و بزرگی را تجربه می کرد. این خودرو نماینده نسل هائی بود که تا اولین توریزمو تولیدی مازراتی؛ A61500GT مدل سال 1947 امتداد می یافت. این اتومبیل ترکیبی از نوآوری و تاثیراتی می باشد که از Bindeage 75th بر گرفته شده اند.

در طی بیش از 95 سال مازراتی یکی از تولید کنندگان پیشنهادی خودروهای مسابقه ای و لوکس بوده است. گران توریسمو بدان شخصیت برجسته و ممتاز، ترکیب منحصر بفرد قدرت و زیبائی با مزیت های طراحی هیچگاه از مسیر سنت های خود منحرف نشده است. شکل ایرودینامیک آن که قدرت و توانمندی فیزیکی را نیز القا می کند، از نظر کلیه جزئیات، بارها کنترل شده است و آزمایشات تونل باد را نیز طی نموده است. موتور V8 آن دارای کلیه ویژگیهای یک واحد نیروی پرقدرت در سطح مسابقه ای می باشد و در راستای هماهنگی با سیستم پدال گاز گرنتوريزمو از نظر سبک، فن آوری ساخت قطعات تزئینی در صدر قرار داشته و تقدیر و اعطای چندین جایزه بین المللی "بهترین خودرو" این موضوع را تائید می نماید. این شاهدی بر مهارت، تخصص و توان حرفه ای و توجه به جزئیاتی می باشد که مازراتی را منحصر بفرد می سازد.
 

قسمت خارجی

Maserati GranTurismo

طراحی این بخش که حاصل کار اساتید طراحی پی نین فارینا Pinin Farina می باشد در گرنتوريزمو از مرز زمان فراتر رفته و همواره مدرن، زیبا، ظریف و پر جنب و جوش جلوه می کند.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت داخلی

GranTurismo interior

قسمت های داخلی گران توریسمو که برای آسایش و راحتی چهار سرنشین طراحی شده اند، از چرم Poltrone Frau و حاشیه ها و تزئینات چوبی زیبا و خیال انگیز پوشانیده شده و فضائی مجلل را برای سرنشینان ایجاد می کنند. در اینجا مهارت و فن آوری در هم می آمیزند تا سیستم هدایت مبتنی بر هارد درایو و سیستم پخش موسیقی را ایجاد می کند.

mail اطلاعات بیشتر

فن آوری

از موتور تا سیستم تعلیق خودروهای گرنتوریزمو همگی بر اساس فن آوری پیچیده ای ساخته شده اند که حاصل تجربیات ما در مسیرهای مسابقه و آزمونهای بسیار در جاده ها می باشد.

mail اطلاعات بیشتر

انطباق با سلایق شخصی

بیش از 8 میلیون رنگ و مواد و اقلام تودوزی و تزئین و حاشیه دوزی بکار گرفته می شوند تا مازراتی واقعی ساخته شود.

mail اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی

اطلاعات و مشخصات فنی مازراتی گرنتوریزمو

mail اطلاعات بیشتر

خدمات

مازراتی، خدماتی استثنائی را که شامل وارانتی 4 ساله 50.000 مایل کارکرد، دوره های رانندگی تقویت مهارت های شما و همچنین اقلام و قطعات مختلف می باشد به مشتریان خود ارائه می دهد.

mail اطلاعات بیشتر