فضای داخل مازراتی گرنتوریزمو اس، جزئیات و تزئین واقعی یک اتومبیل اسپرت


مازراتی گرنتوریزمو اس از نظر فضای داخل باز هم مدرن تر است و از فن آوری بالائی بهره مند می باشد.

مازراتی گرنتوریزمو اس، اسپرت ترین مدل کوپه Trident می باشد که از یک فضای داخلی منحصر بفرد برخوردار است. اتاق این خودرو و رانندگی با این اتومبیل نیرومند و تهاجمی را از کلیه جهات به تجربه ای شیرین بدل می سازد.

صندلی های این خودرو در قمست وسط دارای تزئین با Alcantara بوده و از اسکلت افقی جدیدی برخوردار می باشند. در کنار ترکیب Alcantara و چرم Poltrona Frau، خود Alcantara را می توان با چرم Peccary جایگزین نمود. Peccory در سه رنگ طبیعی ارائه می شود و چرم طبیعی دارای نقوش برجسته ای می باشد که از چرم های مرسوم در تودوزی سایر خودروها متفاوت است. حالت طبیعی و عدم وجود پرداخت شیمیائی آن باعث متمایز شدن آن از سایر چرم ها شده است.

راننده در پشت فرمان گرنتوریزمو اس احساس می کند که نسبت به همه چیز مسلط است. در صندلی راننده، پدال های تعویض دنده با کناره های کروم را در پشت فرمان مشاهده می کنید. کنسول وسط نیز دارای یک محفظه پانلی می باشد که کلیدهای انتخاب دنده یک و دنده عقب از طریق گیربکس الکتریکی را در خود جای داده است.

انطباق گرنتوریزمو اس با سلیقه شخصی باعث می گردد که قیافه این خودرو باز هم متناسب با زمان گردد. شما می توانید برای داشبورد و پانل های درب و عقب از Alu Tex استفاده کنید.

Alu Tex ماده ای است که با بکارگیری پودر آلومینیوم نرم در سطح فایبر کلاس تهیه می شود و جلا و جلوه های سه بعدی زیبائی را خلق می کند.