گرنتوریزمو اس مازراتی : آمیزه ای از زیبائی حالت اسپرت


گرنتوریزمو  اس – اسپرت ترین کوپه مازراتی

گرنتوریزمو اس، اسپرت ترین نوع خودروی کوپه مازراتی برای کسانی طراحی و تدوین شده است که در جستجوی یک خودرو متمایز می باشد.

گرنتوریزمو اس مازراتی، اسپرت ترین کوپه مازراتی، برای کسانی طراحی و تدوین شده که در پی یافتن اتومبیلی با عملکرد کاملاً متمامیز و برجسته می باشند. موتور جدید و قدرتمند 4/7 لیتری آن توانائی تولید نیروئی برابر با 323 کیلو وات (440 اسب ) را دارا بوده و گرنتوریزمو اس را از شخصیتی کاملاً متمایز و برجسته توام با قدرت و قابلیت تهاجم برخوردار می سازد. این خودرو تمام ویژگی هائی را که اتومبیل را از یک قدرت تحرک عالی همراه با ایمنی کامل برخوردار می سازند، برخوردار است.


محور عرضی که در طراحی موتور بکار گرفته شده و همچنین گیربکس این اتومبیل، نمونه های خیره کننده ای از فن آوری مازراتی می باشند. سیستم تعلیق آن با توجه به وجود صدا گیر و ضربه گیریهای جدیدی که اکنون 10% قویتر شده اند، نهایت مطلوبیت را دارا می باشد. نسبت های تراکم و انبساط، دقیق تر و میله چرخشی عقب مقاوم تر شده است.

ترمزها که در همکاری و هماهنگی با Brembo طراحی و تدوین شده است، با توجه به وجود دیسک های دو فلزی متشکل از چدن و آلومینیوم، همواره واکنش آنی نشان می دهند.

حالت اسپرت گرنتوریزمو اس در سایه رویه نوینی که پینین فارینا Pininfarina بکار گرفته است، چشمگیرتر شده است. کارهای دقیق و ظریفی که بر روی این اتومبیل انجام گرفته اند، آنرا از سایر خودروها متمایز می سازد. پره های ترمز رنگ روی آرم سه گوش، آرم ویژه مشهور به Saetta و رنگ استاندارد کالیپرهای ترمز نشانه های مشخصه مازراتی های مسابقه ای و رقابتی هستند. سبک، زیبائی ناشی از ظرافت هنری در طراحی جزئیات و همچنین ایمنی در کنار عملکرد خارق العاده رانندگی گرنتوریزمو اس مازراتی را به تجربه ای هیجان انگیزه و فرح بخش بدل می سازند که می تواند همه روز از آن بهره مند شد.


قسمت بیرونی

Maserati GranTurismo S

طراحی مازراتی گرنتوریزمو اس با توجه به سبک خاص اسپرت آن که منعکس کننده خصلت واقعی خودرو می باشد، بلافاصله قابل شناسائی است.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت داخلی

Maserati GranTurismo S

قسمت های داخلی مازراتی گرنتوریزمو تلفیقی از یک طراحی جذاب و موارد مصالح فاخر و متین همراه با زیبائی و شکوهی می باشد که فقط فضا و نور قادر به ایجاد آن می باشند.

mail اطلاعات بیشتر

فن آوری

مازراتی گرنتوریزمو اس توسط یک موتور هشت سیلندر 4691 سی سی از نوع V90 به حرکت در می آید که قادر به ایجاد نیرویی برابر با 450 اسب با دور موتور 7000 دور در دقیقه است.

mail اطلاعات بیشتر

انطباق با سلایق شخصی

مازراتی یک برنامه انطباق با سلیقه شخصی دارد که هدف از آن فراهم آوردن خودرو با سلیقه ها و خواسته های شخصی می باشد.

mail اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی

کلیه ویژگی های فنی خودرو کوپه مازراتی شامل موتور عملکرد، اندازه و مصرف سوخت آن شایان توجه می باشند.

mail اطلاعات بیشتر

خدمات

مازراتی بدلیل منحصر بفرد بودن خودروهای خود و توجه و شور و شوق و علاقه ای که در ساخت این خودرو های بکار گرفته می شود، در سطح گیتی شهرت دارد

mail اطلاعات بیشتر

سری خودروهای اسپرت MC

سری خودروهای اسپرت MC در سراسر دنیا برای مشتریانی طراحی می شوند که می خواهند رویاهای خود را در قالب این خودروهای اسپرت با ظاهری چالاک مشاهده کنند

بریده جراید

گزیده ای از جدید ترین مقالاتی که درباره مازراتی گرنتوریزمو در روزنامه های معتبر بین المللی انتشار یافته است، عرضه می گردد.