Maserati GranTurismo Convertible Sport

قسمت داخلی گرنکابریو اسپرت


در صندلی های جدید جلوی این اتومبیل که دارای قسمت قابل تنظیم برای کمر می باشند، بنشینید و چرم نرم Poltrona Frau را که در دو رنگ سفید خاکستری ارائه می شود لمس کنید و قسمت های مرکزی صندلی ها با طرح M را که دوخت مواج آنها با خطوط جلو پنجره مازراتی هماهنگی دارد، با تحسین بنگرید. این جزئیات چیزهائی نیستند که از نظر پنهان بمانند.

گرنکابریو اسپرت یک خودروی چهار نفره واقعی است که امکان برخورداری سرنشیان را از تجربه رانندگی در هوای آزاد فراهم می سازد. صندلی های عقب نیز همان راحتی و ایمنی را فراهم نموده و به همان اندازه حالت اسپرت دارند.

نگاهی به خطوط متوازن داشبورد بیندازید. رنگ خاکستری تیره کرومی آن باعث تقویت حال و هوای اسپرت داخل خودرو می شود. علاوه بر آن به طیف رنگهای گسترده فرش خودرو نیز رنگ خاکستری با گزینه های مختلف چرم جدید پولترونا فرا هماهنگی دارد.
فرمان راحت و منطبق با اصول کاربردی با رویه چرم خود، از مستحکم ترین فرمانهاست. پدالهاي تعویض دنده بر روی فرمان نیز که استاندارد ویژه این مدل می باشد، و برای ایجاد سهولت در بکارگیری بلاتوجه به زاویه فرمان، طول آنها اندکی افزوده شده است.
ترمزها و پدال گاز نقش مهمی در ایمنی و همچنین در آسایش و سهولت رانندگی دارند. در گرنکابریو اسپرت، پدال ها از آلومینیوم متخلخل ساخته شده اند و در طراحی آنها با شرایط خاص رانندگی اسپرت در نظر گرفته شده است.

پانل درجه ها و آمپرها به هنگام حرکت خودرو بوضوع قابل رويت می باشد و به راننده اجازه می دهد تا همه چیز را تحت نظر بگیرد، سیستم نمایش مرکزی کلیه اطلاعات مهم و حتی داده های مربوط به سیستم تنظیم گیربکس را نشان می دهد.