Maserati GranTurismo Convertible Sport

طراحی قسمت خارجی گرنکابریواسپرت


جزييات اين خودرو باعث تاكيد بر خطوط اين خودرو گشته و زاويه هاي اسپرتي و در عين حال تشخص آن را افزايش مي دهد. این اتومبیل کاملاً پویا و مستحکم است و در سنت شگرف مازراتی از جایگاه متین برخوردار می باشد.
رنگ جدید قرمز Rosso Trionfale حالت ورزشكارانه گرنکابریو اسپرت را مورد تاکید قرار می دهد.
جلو پنجره، که یکی از اجزای بارز خودروهای مازراتی را تشکیل می دهد، منعکس کننده زیبائی مدلهای عصر کلاسیک نظیر A6G-54 FRUA SPYDER می باشد. خطوط سیاه عمودي، از مشخصات اختصاصی جلو پنجره گرنکابرو اسپرت می باشد و سیاه رنگی است که عرضه میان " چراغ های بزرگ جلو را با راهنماهای سفید آن تشکیل می دهد. علامت يزه سه شاخه که در وسط پره های قرمز رنگ جلو پنجره می نشیند مشخصه ویژه قدرتمندترین خودروها در طیف مازراتی می باشد.
دو جناح جلو، دستگیره درب ها و آینه ها یا بدنه خودرو هماهنگ می باشند و از توازن برخوردار می باشد. این موارد باعث می شوند که گرنکابریو اسپرت از طرح و سبک مورد نظر ما برخوردار شود و در عین حال نقش مهمي در ایرودینامیک آن ایفا کند.
در صورت درخواست، می توان طره های جانبی را به رنگ سیاه نصب کرد. سیاه رنگی است که رئوس طرح کابین را بصورتی چشمگیر تر نشان می دهد ( خط سایه) و حالت دینامیک ( پویای ) خودرو را مورد تاکید قرار می دهد. این رنگ در لوله های اگزوز عقب نیز باعث ایجاد حالت اسپرت در این بخش از اتومبیل می شود. اگزوز های بیضوی مدل خودرو را بصورت چشمگیر نشان می دهند ودر صورت تقاضا می توان آنها را با فیبر کربن ساخت تا سلیقه شخصی نیز در آن اعمال گردند.
رینگهای ستاره ای 20 اینچی که در این خودرو وجود دارند، در دو رنگ نقره ای و خاکستری آنتراسیت Antracite ارائه می شوند. رنگ اخیر از یک جلای متالیک فوق العاده برخوردار است.