Maserati GranTurismo Convertible Sport

انطباق با سلیقه شخصی


ایجاد شرایطی که راننده در داخل خودرو احساس راحتی نماید، چیزی است که مستلزم مهارت است. رنگ و دوخت ویژه چرم، روکش ها چوبی و کناره ها و تزئینات و غیره شرایطی را فراهم می کنند که مشتریان می توانند خودروی خود را به یک اتومبیل کاملاً منحصر بفرد تبدیل نمایند.

مازراتي گركابريو اسپرت را مي شود با بي نهايت شيوه با سليقه شخصي اطباق داد. گزينه هاي رنگ چرم ها و نوع دوخت آن، روكش چوبي تزينات داخلي و انتخابات به مشتري احازه مي دهد كه واقعا يك خودروي منحصر به فرد طراحي كند.

بسته های شخصی سازی MC Sport Line انواع گزینه های ممکنه را با یکديگر تلفیق نموده و کیت هائی ارائه می دهد که چهره اسپرت و پویای خودرو را ارتقاء می دهند. یک سری از جزئیات زیبائی شناختی و عملکردی در آنها گنجانده شده است که حاصل تجربه مسابقاتی مازراتی از طریق Maserati Corse Team می باشد.

استفاده گسترده از فیبر کربن یکی از نمونه های این نوع طراحی متاثر از رقابت است. شخصی سازی MC Sport Line در گرنکابریو اسپرت، که در بسته های مختلفی ارائه می شود به مشتری این اجازه را می دهد که بسیاری از عناصر ساخته شده از این ماده را انتخاب کند. در بیرون خودرو، جناح های جلو ، قاب آینه های دید عقب و اگزوز را می توان از فیبر کربن سفارش داد و در قسمت اتاق خودرو نیز مشتریان می توانند قاب چوب ، پدالهاي تعويض دنده، تونل مرکزی، برآمدگی وسط فرمان و پانل کنترل دنده و غیره را از فیبر کربن سفارش دهند.

رینگ های چرخ نیز با استفاده از کیت Mc Sport Line ساخته می شوند و در فضای داخل خودرو این بسته ها برای پوشش آلومینیومی پدال گاز بکار برد.