Privacy

آيين نامه استفاده از اطلاعات شخصي

سیاست حفاظت از اطلاعات


مازراتی و شرکت آرتا تاک موتور امور و مسائل شخصی شما را بیش از اندازه مهم تلقی نموده و مسئولیت هائی را که در رابطه با حفظ و حراست اطلاعات شخصی شما مطرح می باشند، بسیار جدی می شمارد. ما علاقمندیم که شما با خاطری آسوده به صفحات سایت ما مراجعه نمائید. بطور کلی، شما می توانید بصورتی نسبتاً ناشناخته در سایت ما به جستجو بپردازد. با وجود این، ما اطلاعات شخصی اندکی نظیر نام و آدرس یا اطلاعات مربوط به سلیقه ها و علایق شخصی شما و غیره را در زمان ثبت نام جهت استفاده از خدمات سایت جمع آوری کرده و آنها را به روز می نمائیم. این اطلاعات، جز در مواردی که قانوناً الزامی در این باره وجود داشته باشد، همواره در یک پایگاه داده ها بصورتی حراست شده نگهداری می شوند که فقط پرسنل و نمایندگان مجاز مازراتی ( نمایندگی های بازاریابی و تبلیغات) که از طرف مازراتی فعالیت می کنند، بر آنها دسترسی دارند. هدف ما بهینه سازی مداوم محتویات سایت خود بمنظور بالا بردن کیفیت خدماتی می باشد که بصورت اینترنتی به شما ارائه می شوند. این هدف فقط در صورتی تامین می شود که ما از علایق و سلیقه های شما و اینکه بیشتر وارد کدام صفحات سایت می شوید و چه مدتاین کار را انجام می دهید، اطلاع داشته باشیم. این نوع اطلاعات را می توان برای تحقیقات بازاریابی، پردازش داده های داخلی نظیر تدوین اطلاعات آماری درباره کاربرد سایت مان و سایر اهداف مرتبط با خدمات نظیر ارسال بروشور های درخواستی شما و حفظ ارتباط با شما از طریق پست الکترونیکی مورد استفاده قرارداده . از شما درخواست می شود یک pin منحصر بفرد و یک نام خانوادگی معتبر جهت دسترسی به اطلاعات این سایت و دریافت برنامه های مربوطه، ارائه دهید. چنانچه تغییرات اطلاعات شخصی خود را از طریق آندسته از مناطقی که می توان در آنها اطلاعات ارتباطی را تصحیح و تغییر داد به ما ابلاغ نمائید، ما فوراً تمام تلاش خود را برای تصحیح آنها در پایگاه داده های خود بعمل می آوریم. شما می توانید هرگونه اطلاعاتی را که به ما داده اید به میل خود در My Profile اصلاح کنید. همچنین می توانید از My Proifle و سایر مسیرهای ارتباطی برای خارج شدن از فهرست مکاتبات ما استفاده کنید.

ردیابی سایت
مازراتی , و شرکت آرتا تاک موتور برای مشاهده و بررسی الگوهای رفتاری کسانی که وارد سایت ما می شوند، از فن آوری شخصی سازی استفاده می کند. در این راستا ما می توانیم در موارد بعدی اطلاعات غنی تری را در اختیار مازراتی قرار دهیم. این فن آوری می تواند شامل استفاده از یک Cookie یعنی یک فایل کوچک متن باشد که روی هارد دیسک کامپیوتر شما قرار گرفته و نرم افزار مرورگر شما را برای یک سایت قابل شناسائی می کند. این فایل ها به ما اجازه می دهند تا موانع ورود و خروج و ورود مجدد شما به سایت و نیز مسیر شما را در سایت ردیابی نمائیم. فایل های ما حاوی هیچگونه اطلاعات شناسائی شخصی غیر از آنچه که برای ورود به سایت ضرورت دارد نمی شوند و تنها چیزی که غیر از آنها مورد نیاز است، مدت آخرین دیدار شما از سایت ما می شاد. کاربرد آنها توسط سیستم حراست اطلاعات محرمانه ما، کنترل و هدایت می شود.

نحوه تماس با ما
چنانچه سئوال یا دغدغه ای در ارتباط با حراست از اطلاعات محرمانه و حریم شخصی خود در سایت دارید، لطفاً با ما تماس حاصل فرمائید. چنانچه بخواهید، می توانید مطالب و سئوالات خود را بصورت مکتوب برای ما بنویسید .