تذکر و رفع مسئولیت قانونی حق طبق و موارد رفع مسئولیت


حق طبع
دسترسی به سایت مازراتی در ایران به شرط رعایت شرایط زیر امکان پذیر می باشد. لطفاً آنها را بدقت بخوانید زیرا استفاده از این سایت به معنای قبول تمام مفاد و شرایط مذکور می باشد. تمام مطالبت گنجانده شده در این وب سایت به شرکت آرتا تاک موتور (نماینده انحصاری مازراتی در ایران) و پیمانکاران فرعی آن تعلق دارد. جز در مواردی که خلاف این نکته تصریح شده باشد، تمام مطالب این سایت، امکانات پرینت و ای میل های کاربران یا مواردی که امکان ارتباط کاربران با سایت را فراهم می سازد به شرکت آرتا تاک موتور (نماینده انحصاری مازراتی در ایران) تعلق داشته کلیه حقوق مربوطه، محفوظ می باشد، تکثیر یا انتقال و ارسال تمام یا بخشی از هر گونه مطلبی (اعم از متن، تصویر، فایل تصویری، فایل صوتی و اثر هنری) در این سایت و / یا بخش های الکترونیکی وابسته به آن جهت پرینت بدون اجازه کتبی صریح قبلی شرکت آرتا تاک موتور (نماینده انحصاری مازراتی در ایران) ممنوع است و همچنین اصلاح یا توزیع مجدد اینگونه مطالب در میان اشخاص ثالث به هر شکل یا بهر وسیله ای ممنوع می باشد. نام مازراتی و آرم مثلثی علائم تجارتی ثبت شده شرکت سهامی مازراتی هستند. این علائم تجارتی جز به عنوان بخشی از یک کپی یا بخشی از مطلب ارسالی یا بخشی از مطلب پیاده شده که بصورت مجاز صورت گرفته باشد، تحت هیچ شرایط دیگری قابل تغییر و اصلاح، استفاده، پیاده کردن، کپی کردن، و توزیع نمی باشد.

 

رفع مسئولیت قانونی
مطالب این سایت صرفاً جهت اطلاع ارائه می شوند. چنانچه مراجعه کنندگان این سایت قادر به رعایت شرایط مذکور نمی باشند، باید استفاده از سایت را بلافاصله متوقف نمایند. مازراتی و شرکت آرتا تاک موتور ممکن است در این وب سایت تغییراتی را در اطلاعات انجام داده یا آنها را روزآمد نماید که این امر می تواند در هر زمانی و بدون ابلاغ قبلی انجام گیرد. بنابراین، باید به طور متناوب به سایت مراجعه نموده و اطلاعات جاری را مرور نمائید. بازدید کننده سایت مسئولیت مناسب بودن و صحت اطلاعات را شخصاً بعده می گیرد. در عین حال که مازراتی و شرکت آرتا تاک موتور تلاش می کند تا اطلاعات دقیقی را در این سایت ارائه دهد، ممکن است برخی اشتباهات فنی یا خطاهای تحریری در آن وجود داشته باشد و مازراتی و آرتا تاک موتور هیچگونه مسئولیتی در رابطه با اینگونه موارد عدم دقت یا وجود خطا یا از قلم افتادگی بعهده نمی گیرد. عملکرد خودروی شما به نحوه رانندگی و نگهداری خودروی شما بستگی دارد. نتایج عملکرد می تواند بشرایط مشخصات خودرو و جاده و شرایط محیطی، متفاوت باشد. نتایجی که ما بر اساس عملکرد رانندگان حرفه ای آموزش دیده در مسیرهای بسته بدست آورده ایم نمی تواند در جاده های عمومی صحت داشته باشد. مازراتی از شما می خواهد کلیه مقررات راهنمائی و رانندگی را رعایت کرده و کمربند ایمنی خود را همواره ببندید. خودروهای مازراتی مجهز به لاستیک های مخصوص سرعت با آسیب پذیری بالا نسبت به موانع و مخاطرات جاده ای بوده و در نتیجه صدمه پذیر می باشند و ممکن است به سرعت فرسوده شوند. لاستیک های سرعت جهت رانندگی در شرایط هوای سرد توصیه نمی شوند . مازراتی برای آندسته از مشتریانی که در هوای سرد رانندگی می کنند، توصیه می نماید تا از لاستیک یخ شکن استفاده نمایند. برخی از تصاویر موجود در سایت ممکن است مربوط به مدل های اروپائی باشند. برخی از این مدل ها و تجهیزات و لوازم جانبی ممکن است در دسترس نباشند یا صرفاً پس از آنکه خودرو به بازار عرضه شد، قابل دسترسی باشند. مازراتی و شرکت آرتا تاک موتور حق تغییر رنگ، طراحی و مشخصات فنی را در کلیه اوقات و بدون اطلاع قبلی، محفوظ می دارد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر با نمایندگی مجاز مازراتی در ناحیه مربوط به خود تماس حاصل فرمائید.

 

قیمت گزاری و MSRP
قیمت های خودرو که در سایت نشان داده می شوند، MSRP پایه به دلار ایالات متحده می باشند. MSRP ممکن است مالیات مصرف بیش از اندازه سوخت و آماده سازی و حمل جهت نمایندگی را شامل نشده باشد. در نتیجه قیمت نمایندگی متفاوت می باشند. مالیات ها و هزینه های تملک و ثبت خودرو نیز در نظر گرفته نشده اند. قیمت ها بدون اعلام قبلی مشمول تغییر می باشد. مازراتی و آرتا تاک موتور حق تغییر رنگ و طراحی و خصوصیات فنی را در هر مقطعی بدون اعلام قبلی محفوظ می دارد. جهت اطلاع از جزئیات بیشتر به نمایندگی مازراتی کشور خود مراجعه فرمائید.