مازراتی کواتروپورته اس


لذت محض در رانندگی با مازراتی کواتروپورته اس جدید – یک خودرو کالسکه ای لوکس با قدرت 430 اسب

کواتروپورته اس جدید مازراتی در عرضه خودروهای کالسکه ای لوکس یک اتومبیل منحصر بفرد بشمار می رود که تلفیقی از زیبائی و راحتی و عملکرد خیره کننده است.


کواتروپورته اس جدید مازراتی در بازار خودروهای کالسکه ای لوکس، بیشترین توجه را بخود جلب نموده است. این اتومبیل ترکیبی از فضای داخلی بزرگ و قدرت و سبک مانور مخصوص کواتروپروته می باشد. بدین ترتیب با موتور 4/7 لیتری V8 خود بهترین بازدهی را عرضه می دارد. چرم پولترونا فرا Poltrona Frau، چوبهای فاخر و زیبا و هنر صنعتگری دستی، دست در دست هم داده اند تا زندگی را در کابین کواتروپورته اس زیبا و خاطره انگیز نمایند. دارندگان این خودروها این شانس را دارند که از میان وسیع ترین طیف آپشن های اختیاری هر آنچه را که بخواهند انتخاب نموده واتومبیل خود را با سلیقه های شخصی خویش منطبق سازند. سبک Pininfarina در طراحی قسمت های بیرونی خودرو و پیشرفته ترین فن آوری بصورتی متوازن با یکدیگر ترکیب شده و این خود را از یک هیبت قوی و در عین حال اصیل ایتالیائی برخوردار ساخته اند. مازراتی کواتروپورته اس سراپا لذت محض رانندگی است.موتور 4/7 لیتری آن که از قدرت واکنش و حساسیت بالائی برخوردار می باشد، بگونه ای طراحی شده که تعویض دنده آسان و عملکرد کیفی را امکان پذیر ساخته و رانندگی با آنرا جذاب و راحت نماید. موتور مازراتی که قادر به ارائه 430 اسب نیرو می باشد، عملکرد کواتروپورته اس را به حدود و ارقامی می رساند که برای خودروهای کالسکه ای لوکس چیزی فراتر از خیره کننده است. سرعت 278 کیلومتر در ساعت و شتاب گرفتن از صفر تا 100 کیلومتر در ساعت ظرف 5/4 ثانیه از نمونه های این کیفیت بدیع می باشد.

قسمت خارجی

Maserati Quattroporte S

طراحی کواتروپورته اس جدید مازراتی با جلو پنجره دارای خطوط عمودی محدب و مجموعه چراغهای LED ارتقا کیفیت بیشتر یافته است.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت داخلی

Maserati Quattroporte S

قسمت های داخلی : توجه فوق العاده دقیق به جزئیات یکی از ویژگی های کواتروپورته اس می باشد که کابین آن در پوششی از چرم نرم و چوب های زیبا و فاخر پوشانیده شده است.

mail اطلاعات بیشتر

فن آوری

فن آوری : مازراتی کواتروپورته اس دارای یک موتور V90 هشت سیلندر به طرفیت 4.691 سی سی می باشد.

mail اطلاعات بیشتر

انطباق با سلیقه شخصی

دیدگاه ایتالیائی ساخت و تولید منطبق بر معیارها و ایده آل ها در مورد این اتومبیل برجسته مازراتی که از خانواده خودروهای راحت جاده ای می باشد، رعایت شده و در عین حال قابلیت همراهی آنرا با سلقیه های شخصی شما ارتقاء داده است.

mail اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی

کلیه مشخصات فنی این خودرو سالون (چهار در) مازراتی و جزئیات مربوط به موتور، عملکرد، اندازه ها و مصرف سوخت آن در اختیار شما قرار می گیرد.

mail اطلاعات بیشتر

خدمات

مازراتی از نظر منحصر بفرد بودن خودروهای خود و دقت و شور و شوقی که در تولید آنها بکار گرفته می شود، در سطح دنیا شهره است.

mail اطلاعات بیشتر