Maserati GranTurismo Convertible

گرنکابریو


مازراتی گرنکابریو یک کروکی با گنجایش چهار سرنشین است. این خودرو، تنوع بسیاری دارد و در طبقه خود، منحصر بفرد می باشد. گرنتوریزمو، این آفریده نوین و شکوهمند پینین فارینا Pininfarina کوپه ای دو درب با گنجایش چهار سرنشین و منطبق با فن آوری روز عصر ما می باشد. کواتروپورته Quatroporte تنها خودروی چهار درب بزرگی است که با عملکرد گرنتوریزمو- مانند خود، نبض سرعت را به تپش وامیدارد.

مقدمه

INTRODUCTION

مازراتی گرنكابريو، فصل جدید و مهمی را در تاریخچه مازراتی رقم می زند. این اتومبیل، یک مازراتی متفاوت از تمام خودروهائی است که تا کنون دیده اید.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت خارجی

EXTERIOR

مازراتی گرنكابريو، یک کروکی با گنجایش واقعی برای چهار سرنشین است، اتومبیلی متنوع که در طبقه خود منحصر بفرد بشمار می رود.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت داخلی

INTERIOR

مازراتی گرنكابريو، که توسط پینین فارینا Pininfarina طراحی شده است، بدلیل سقف برزنتني خود بسیار چشمگیر است. این قسمت پس از انجام آزمایشات مفصل ایرودینامیک برای این خودرو طراحی گردید.

mail اطلاعات بیشتر

فن آوری

TECHNOLOGY

اتاق مازراتی گرنكابريو، نسبت به سایر خودروهای موجود در این طبقه، بسیار جادارتر می باشد و سرنشیان عقب را به هنگام سفر به آرامشی دل انگیز قرار می خواند. مازراتی گرنكابريو، نیروی خود را از یک موتور خورجيني 4/7لیتری دریافت می دارد که 440 اسب نیرو تولید می کند و دارای یک سیستم دنده اتوماتیک 6 سرعته ZF و با مبدل گشتاور هیدرولیک است.

mail اطلاعات بیشتر

ایمنی

SAFETY

مازراتی گرنكابريو، با اربگ های ( کیسه هوا) نسل جدید خود و سیستم میله هاي تلسكوپي ضد چپ كردن که در پشت صندلی های عقب تعبیه شده است، بالاترین سطح ایمنی را تامین می کند.

mail اطلاعات بیشتر

انطباق با سلیقه شخصی

PERSONALIZATION

مازراتی گرنكابريو، با توجه به طیف تقریباً نامحدودی از رنگهای قسمت های بیرونی و بدنه و کاپوت، رشته نامحدودی از گزینه های انطباق با سلیقه شخصی را عرضه می دارد.

mail اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی

TECHNICAL SPECIFICATIONS

فهرستي از مشخصات فني جديدترين كروكي مازراتي شامل: موتور، سیستم های عملکردی، اندازه های قطعات و نیز میزان مصرف سوخت.

mail اطلاعات بیشتر