گرنتوریزمو اس اتوماتیک: گرنتوریزمو خالص


مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک تلفیقی از نشاط در رانندگی و آسایش و آرامش است.

مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک از دو سخت افزار جدید برخوردار می باشد، یکمازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک برای رانندگانی که بدنبال اصیل ترین مازراتی می باشند، طراحی می شود. مازراتی جدید کوپه امکان یک سفر لذت بخش و سرشار از نشاط را در یک فضای 4 نفره بسیار مجلل فراهم می سازد.

مدلهای طیف گرنتوریزمو مازراتی را می توان به عنوان یک خودرو برای استفاده روزمره در نظر گرفت اما در عین حال این خودروها از نظر عملکرد و حال و هوای اسپرت، کلام آخر محسوب می شوند. این ترکیب حیرت انگیز و فوق العاده را می توان در قالب گرنتوریزمو اس اتوماتیک مشاهده کرد، خودروئی که از یک موتور 4/7 لیتری V8 برخوردار است که 440 اسب نیرو تولید می کند و دارای یک گیربکس اتوماتیک 6 سرعته برای رانندگی راحت و توام با تسلط می باشد.

افزایش گشتاور که بیشتر در دور موتورهای پائین و متوسط حس می شود، همراه با گیربکس اتوماتیک 6 سرعته عواملی هستند که روح GT واقعی را به این خودرو می دهند. ماند گرنتوریزمو اس، در اینجا نیز ترمزها توسط Brembo مهيا شده اند، کالیپرهای شش گانه جلو با توجه به وجود دیسک های برخوردار از قالب گیری دوبله، یعنی ترکیب آهن و آلومینیوم که در برابر دماهای بالا نیز مقاوم می باشند، بهتر از هر زمانی کار می کنند.

راحتی اتاق این خورو با توجه به وجود سیستم ضربه گیری Skyhook که با توجه به وضعیت جاده تعدیلات لازم را انجام می دهد، به اوج خود می رسد.

قسمت خارجی

Exterior

مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک دارای خطوط حاشیه جانبی می باشد که ظاهر قدرتمند و پردازش جناح های دو طرف را تقویت می کند.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت داخلی

Interior

فضای داخی مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک منعکس کننده حال و هوای کوپه جدید یعنی قدرت بیشتر و تجمل و زیبائی برتر می باشد.

mail اطلاعات بیشتر

فن آوری

Technology

موتور خودروهای مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک و گیربکس، شاسی و سیستم تعلیق آنها محصول جدیدترین فن آوری می باشند.

mail اطلاعات بیشتر

انطباق با سلیقه شخصی

Personalization

اتاق مازراتی گرنتوریزمو اس اتوماتیک اکنون با افزایش امکانات اختیاری و تجهیزات پیشرفته آن، پیش از هر زمان دیگری حالت منحصر بفرد پیدا کرده است.

mail اطلاعات بیشتر

خدمات

Services

مازراتی از نظر منحصر بفرد بودن خودروهای خود و دقت و علاقه ای که در ساخت آنها بکار گرفته می شود، شهرت جهانی دارد.
 

mail اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی

Technical Date

کلیه ویژگی های فنی خودروهای کوپه مازراتی از قبیل مشخصات موتور، نوع عملکرد، اندازه ها، مصرف سوخت و غیره جالب توجه می باشد.

mail اطلاعات بیشتر