Maserati GranTurismo MC

مازراتی گرنتوریزمو ام سی استراداله


قدرت و زیبائی

گرنتوریزمو ام سی استراداله اوج فناوری و دانش فنی مازراتی می باشد. این خودروئی است که DNA ( هویت ژنی) خود را از مسیرهای مسابقه به ارث برده و جاده های باز را در قلب خود نهفته است. گرنتوریزمو یک خودروی دو نفره منحصر بفرد می باشد. سبک بی نقص آن از نظر عملکرد، نوع طراحی و راحتی از محدوده های ممتاز بودن نیز فراتر می رود. ضمناً این خودرونی می باشد که از ویژگی های رقابتي Corse مازراتی بر خوردار می باشد و نام آن نیز با غرور منعکس کننده همین نکته است، پسوند "ام سی" ( MC) بیانگر مفهوم تحرک، آدرنالین و تجربه و آزمایش بی وقفه است.

این خودرو آمیزه متوازنی از هنر صنعتگری ایتالیا و دقت در جزئیات همراه با فن آوری حرکت در مسیرهای مسابقه می باشد که بارها مورد آزمون قرار گرفته است و نتیجه آن قدرتمندترین، سریع ترین و سبک ترین خودرو از مجموعه خودروهای مازراتی می باشد.

قسمت خارجی

Exterior

با یک نگاه می توان فهمید که ام سی استراداله یک خودرو اسپرت اصیل می باشد.

mail اطلاعات بیشتر

قسمت داخلی

Interior

ام سی استراداله تنها خودروی دو نفره در طیف محصولات جاری مازراتی است. صندلی های عقب حذف شده اند تا وزن خودرو کاهش یابد و این احساس را ایجاد کند که این اتومبیل همواره فقط « یک خودرو راننده » است.

mail اطلاعات بیشتر

مقدمه

Technology

مازراتی گرنتوریزمو ام سی استراداله، ترکیبی از بهترین امکانات مازراتی در زمینه تولید خودروهای مسابقه و تجربه بی نظیر این شرکت در زمینه اتومبیل های جاده ای است.

mail اطلاعات بیشتر

مشخصات فنی

Personalization

ویژگی های فنی گرنتوریزمو استراداله جدید را در موتور این خودرو، عملکرد، ابعاد و میزان مصرف آن مشاهده کنید.

mail اطلاعات بیشتر

فن آوری

Safety

مازراتی گرنتوریزمو ام سی استراداله ، فن آوری موتور ، ترمزها ، گیربکس ، لاستیکها و..
 

mail اطلاعات بیشتر

از مسابقه به جاده و خیابان

Technical Specifications

گرنتوریزمو ام سی استراداله از کلیه جهات برای رانندگان آن حس و حرکت یک خودروی مسابقه را تداعی می کند

mail اطلاعات بیشتر