GranTurismo S

آنچه شما گفته اید


مجموعه ای از تقدیر ها، نظریات و تفسیرهای افرادی که نسبت به مازراتی علاقه نشان می دهند، بشرح زیر :آیمون استورپی Aimone Storchi


من تصور می کنم که هر کسی که یک مازراتی بخرد باید بداند رویائی را می خرد که با عشق و شور و شوق آفریده شده است. این رویائی است که همواره استمرار دارد و در این مدلهای زیبا و خیره کننده تجسم می یابد.

ایتالیا، مارس 2008


جیمز کاروزو James Caruso


مازراتی ما برای ما بسیار مهم است و واقعاً بخشی از وجود ما می باشد. ما معتقدیم که خرید آن یکی از بهترین کارهائی بود که در طول زندگی برای خود و برای رفاه خود انجام داده ایم. هرگاه ما آنرا طی مسافرت جاده ای، برای مسابقه به سانفرانسیسکو یا Sonoma می بریم، مردم برای تماشا و لذت بردن از زیبائی آن می آیند. آنها می خواهند همه چیز را درباره محل ساخت آن، سرعت آن و سایر چیزهائی که به ذهن شان می رسد، بدانند و زمانی که ما موتور آنرا روشن می کنیم و آنها صدای غرش آنرا می شنوند( بدون استفاده از صدا گیرها)، برخی از آنها چنان هیجان زده می شوند که نمی توانند خود را کنترل کنند. بنابر این ما از همه طرف صدای تحسین می شنویم، ما ( مازراتی ما و خودمان) هرجا که برویم دوستان زیادی پیدا می کنیم.

ایالات متحده امریکا، آوریل 2008


استفان بلین Stephane Belin


من درماه اکتبر از کارخانه دیدار کردم و مایلم ضمن سپاسگذاری از شما بابت استفبال گرمی که از من بعمل آمد، و بابت مهارت و تخصصی که در ساخت این خودروها بکار می گیرید، به شما تبریک گویم.

فرانسه، فوریه 2008


مایک سلوا دوری Mike Selvadurai


گرنتوریزمو یک ماشین عالی است که قدرت عملکرد و راحتی آن ( که اوج استفاده از اصول کارسنجی و اصول عملکردی می باشد، همراه با طرح داخلی با آن چرم ایتالیائی ) و ظاهر خیره کننده خود، براستی که سراپا زیبائی و شور و شادی است. جنس مونث آنرا با کلمات "تندیس جذابیت با پاهائی از جنس چرخ " نامیده اند. این خودروئی است که با شما حرف می زند و به راننده می گوید" مرا انتخاب کن". همسرم از اینکه می بیند که من دقت زیادی را صرف مراقبت و در عین حال تحسین جذابیت داخل خودرو و استریو و رایحه دلپذیر چرم آن و صدای موتور اتومبیل می کنم، اندکی ناراحت می شود. این ماشین چند نفره به من این امکان را می دهد که همراه با خانواده و دوستان از آن استفاده کنم. باید بابت چنین جواهری به مازراتی تبریک گفت و تردیدی ندارم که در آینده نوآوریهای بی سابقه دیگری را ارائه خواهد کرد. من از زمانی که یک پسر بچه بودم رویای خریدن مازراتی رهایم نمی کرد و اکنون که این رویا به حقیقت پیوسته است، چشم انداز سالهای دلپذیری را پیش روی خود دارم که با مازراتی رانندگی خواهم کرد.

نیوزیلند، فوریه 2008


جینو بيلترامی Gino Biltrami


حدود سه سال پیش زمانی که من برای نخستین بار وارد یکی از نمایشگاههای مازراتی شدم که در 60 مایلی محل سکونت من قرار داشت، این کار بیش از آنکه برای خرید چیزی باشد، از روی کنجاوری بود. چیزی که توجه مرا جلب میکرد، یک کوپه بود. من پشت فرمان نشستم و بلافاصله این احساس به من دست داد که بجای آنکه در حال کنترل یک اتومبیل باشم، پشت فرمان یک رویا نشسته ام. یک ساعت بعد از آن، رویا به من تعلق داشت و هر بار که با این خودرو رانندگی می کنم، زنده می شود. مازراتی اسطوره ای، انتخاب مرا بطور کامل توجیه کرده است.

بلژیک، فوریه 2008


وارن گینسبرک Warren Ginsberg


حدود سه سال پیش زمانی که من برای نخستین بار وارد یکی از نمایشگاههای مازراتی شدم که در 60 مایلی محل سکونت من قرار داشت، این کار بیشاز نامه شما در مورد گرنتوریزموی جدیم سپاسگزارم. ظاهر برجسته، هنر صنعتگری درخشان و موتور فوق العاده آن، این اتومبیل را در میان سایر خودروهای هم طبقه خود بی رقیب می سازد. در واقع، این امتیازات تا جایی است که یکی از دوستان صمیمی من با دیدن این اتومبیل، سفارشی را که برای خریداری یک خودرو دیگر داده بود، لغو کرد و اکنون منتظر تحویل گرنتوریزمو اس می باشد. همه روزه زمانی که رانندگی می کنم، مردم توقف می کنند تا با من گپی بزنند و عکس بگیرند، کار شما واقعاً باور نکردنی است و بر اعتبار طراحان شما و در حقیقت بر اعتبار کل تیم موجود در مازراتی می افزاید.

بریتانیا، اکتبر 2008