تاریخچه مازراتی و سابقه پویائی و تلاش : دپارتمان مازراتی کلاسیک


Maserati Classiche logo

دوستداران عزیر مازراتی،

مازراتی، مفتخر و خوشحال است که ایجاد دپارتمان کلاسیک خود را که در زبان ایتالیائی تحت عنوان Maserati Classiche نامیده می شود، اعلام دارد.
 
هدف مازراتی کلاسیک، افزودن افتخارات دیگری بر تاریخچه خیره کننده و باور ناپذیر مازراتی و پشتیبانی از باشگاهها و طرفداران مازراتی است.
 
مازراتی کلاسیک، امکان دسترسی باشگاههای طرفداران مازراتی به دپارتمان کلاسیک را جهت دریافت اسناد و مدارک فنی تاریخی خودرو و نیز امکان دستیابی آنان به بخش های تاریخی و مرور و بررسی اطلاعات و نمایشگاههای بین المللی، بازدید از مدلهای لباس و مسابقه ای بشکل اسباب بازی و عکس های امضا شده فراهم خواهد کرد.
 

به علاوه، ما در نظر داریم تا بصورتی فعال در رابطه با برنامه ها و مناسبت های مختلف باشگاه مازراتی در سطح جهان اقدام نموده و/ یا در آنها حضور یابیم. کلیه علاقمندان می توانند از طریق ارسال ایمیل به آدرس زیر با مازراتی کلاسیک در ارتباط باشند

maserati.classiche@maserati.com

مازراتی کلاسیک اکنون در حال گذرانیدن یک دوره وقفه مربوط به کریسمس می باشد و در تاریخ 10 ژانویه 2012 بازگشائی می شود. ما به محض شروع مجدد فعالیت از ارائه پاسخ به درخواست های شما صمیمانه خوشحال خواهیم شد. فعلاً برای شما سفرهائی خوش و تعطیلاتی دلپذیر را آرزو می کنیم.


با احترام
مازراتی کلاسیک
مودنا، ایتالیا