پوشاك مازراتی کلاسیک


Abbigliamento Maserati Classiche

تی شرت ها و سوئیت شرت های زیبائی با چاپ هائی که گذشته شکوهمند مازراتی را زنده می کنند. کلیه اقلام را در فروشگاه مازراتی پیدا کنید .

انتشارات مازراتی کلاسیک


Kit Maserati Classiche

کتب کلاسیک مازراتی در برگیرنده اسناد و مدارک تاریخی و فنی مخصوص مازراتی های کلاسیک می باشد و شاهکارهائی از مشهور ترین مدلهای مسابقه ای مازراتی را تشریح می کند.

Maserati Store site

ماشينهاي كوچك مازراتی کلاسیک


Modellini in scala Maserati Classiche

این سری مطالب که در نسخه های معدودی منتشر شده اند، تعدادی از مدلهای کلاسیک مازراتی را به بهترین وجهی به نمایش می گذارند. تمام مقالات را در سایت Maserati store پیدا کنید.

Maserati Store site

لوازم جانبی مازراتی کلاسیک


Barchetta Momaboma

اینها مجموعه ای از کیف های تولید ایتالیا با استفاده از فنون سنتی هستند که خون تازه ای را در رگ های تاریخچه مازراتی به جریان در می آوردند. صفحات بروشورهای تاریخی تماماً بگونه ای انتخاب شده اند که 100 کیف منحصر بفرد را با زیبائی و ظرافت مخصوصی که در دوخت چرم آنها بکار رفته است، به نمایش می گذارند.

پیدا کنید Maserati store تمام موارد مذکور را در سایت

چاپ های کلاسیک مازراتی


Maserati Classic Prints

مازراتی مجموعه ای از کارهای چاپی را که در تعداد اندکی تهیه شده اند، عرضه می دارد. این تصاویر زیبای چهره ( پورتره)، اشکال تکثیر شده تصاویر معتبری هستند که به تاریخچه مازراتی اختصاص دارند. در قسمت پشت هر کدام از این تصویرها یک گواهی اعتبار الصاق شده است که منحصر بفرد بودن اثر را تضمین می کند.

Maserati Store site