Maserati GranTurismo Convertible

گرنکابرو گزینه های جدیدی را از نظر انطباق با سلیقه های شخصی ارائه می دهد.


مازراتی سيستم نرم افزاری را در رابطه با انطباق با سلیقه های شخصی ارائه می دهد که شباهتی به هیچکدام از برنامه های مشابه در سطح جهان ندارد. این برنامه با این هدف تدوین شده است که هر کدام از مشتریان بتوانند خودروئی منطبق با مشخصات مورد علاقه خود را طراحي و سفارش دهند. منحصر بفرد بودن به این درجه، مایه غرور و مباهات مازراتی می باشد، شرکتی که قادر است تا در مورد یکایک خودروهای تولیدی خود بالاترین میزان وقت و توجه را نشان دهد و در مقایسه با رقبای خود، ارائه طیف وسیع تری از انواع رنگها و جلوه های ظاهری را تضمین نماید. گزینه های انطباق با سلیقه های شخصی در خصوص گرنکابریو با ارائه سقف نرم در شش رنگ و دو نوع رنگ جدید چرم پولترونا فرا. یعنی سفید مخصوص و آبی، وسعت بیشتری پیدا کرده اند. این رنگها برای نخستین بار برای انواع خودروهای مازراتی در نظر گرفته شده اند و جهت هماهنگی با رنگهای قسمت های بیرون خودرو و سقف تدوین و طراحی شدند. داشبورد، پانلهای درب و پانلهای قسمت عقب در رنگ استاندارد جدید ی بنام "کروم تیره" ارائه می شوند و در عین حال مي توان از روکش های مختلف یا چوبهای گرانبها از جمله از کاربالو Carbalho و مون وود Moonwood استفاده کرد. از نظر مکانیکی، دو رنگ برای رینگ چرخها وجود دارد ( نقره ای یا خاکستری جیوه ای ) و شش رنگ هم برای کالیپرهای ترمز وجود دارد.

سیستم طراحي و سفارش خودرو


مازراتی در تدوین و جانمائی کوچکترین جزئیات گرنکابریو نیز پشتیبانی فوق العاده ای ارائه می دهد. سیستم رم افزاري طراحي و سفارش خودرو به مشتری اجازه می دهد تا فرم و نحوه قرار گرفتن و ترکیب اجزای خودرو را بصورت اینترنتی تدوین نموده و اطمینان حاصل نماید که مجموعه ترکیب و شکل اجزای مورد نظر وی از قبیل رنگ چرم و مواد، روکش تودوزی و فرش خودرو و غیره همگی دقیقاً بهمان صورتی هستند که مد نظر او بوده است.

آتلیه (کارگاه ) مازراتی

بازدید کنندگان مرکز اصلی مازراتی در شهر مودنا در كشور ايتاليا، می توانند در زمینه خودروی ایده آل خود با استفاده از کارگاه مازراتی بیشترین راهنمائی ها را دریافت دارند و دقیقاً مانند آن می باشد که بخواهند برای لباسی که توسط یک استاد دوزندگی طراحی می شود، راهنمائی های لازم را از وی دریافت کنند. این کارگاه در زمانی از گزینه های موجود برای فضای داخل خودرو را با استفاده از جدول ویژه نمونه رنگهای چرم و فرش کف خودرو و تودوزی و روکش ها ارائه می دهد. مشتریان می توانند از رنگهای ترکیبی نیز جهت فضای داخل و خارج خودرو استفاده کنند و نتیجه ترکیب آنها را با استفاده از سیستم تدوین و طراحی خودرو شخصاً بررسی نمایند.